• Świeży
TM-600 VDSL VDSL2 WAN ADSL i LAN Tester Tester z Tonu Tracker i TDR Lokalizator uszkodzeń

TM-600 VDSL VDSL2 WAN ADSL i LAN Tester Tester z Tonu Tracker i TDR Lokalizator uszkodzeń

Ocena:
€ 327.41

Figurka produktu
Istniejący

darmowa Wysyłka dhl TM-600 VDSL VDSL2 Tester WAN ADSL i LAN x DSL Line Tester Aparatura Kontrolno-pomiarowa DSL Fizyczne warstwy test opis : TM-600 VDSL tester specjalnie zaprojektowane dla testu linii x DSL (x DSL obejmują : ADSL, ADSL2, ADSL2 +, READSL, VDSL2 itp) i konserwacji zapewnia x DSL test, PPPo E dial test, DMM test, emulacja modemu, wskazanie linii napięcia i tak dalej.TM-600 VDSL Tester również funkcja wprowadza Miernik Mocy Optycznej i Wizualny Lokalizator uszkodzeń do urządzenia, a także TDR funkcji;jest to jeden wielofunkcyjny tester z inteligentnego rozmiar, true color LCD i potężne oprogramowanie do zarządzania, jak również 6600 mah akumulator itpcechy : Test obiektów : ADSL; ADSL2; ADSL2 +; READSL; VDSL2szybkie testy z DMM Miedzi (ACV, DCV, Pętli i Rezystancji Izolacji, Pojemności, Odległość)obsługuje emulacja Modemu i symulowanie logowania do Internetuobsługuje logowania ISP (username/hasło) i Ping IP test (Test WAN PING, LAN PING Test)obsługuje wszystkie wielu protokół, PPPo Ełączy się z CO za pośrednictwem zacisk szczękowy lub RJ11 Akumulator Litowo-jonowysygnał dźwiękowy i wskazania Diod Led alarm (Niższa Moc, PPP, LAN, x DSL)pamięć danych fuctionwyświetlacz LCD, obsługa Menuautomatyczne wyłączanie, jeśli nie ma żadnych operacji na klawiaturzezgodny ze wszystkimi znany DSLAMszarządzanie oprogramowaniemproste, przenośny i pieniądze zapisanegłówne Funkcje : Fizyczne DSL warstwy test Emulacja modemu (Modem całkowicie zastąpić użytkownika) Wybieranie PPPo E (RFC1683, RFC2684, RFC2516) Funkcja telefonu Test DMMFunkcja Ping (WAN i LAN)przesyłanie danych do komputera i zarządzania oprogramowaniemsystem konfiguracji parametrów : podświetlenie czas, czas bez pracy wyłącza się automatycznie, naciśnij tone,zmiany PPPo E/PPPo A dial atrybut, nazwę użytkownika i hasło; fabryka przywrócić wartości i tak dalej.sprawdź niebezpieczne napięcia Miernik Mocy optycznej (Opcjonalnie)wizualny Lokalizator uszkodzeń (Opcjonalnie) Tone Tracker (Wsparcie) Lokalizator uszkodzeń Kabli TDR (wsparcie) dane techniczne : ADSL2 + standardy ITU G.992.1 (G. dmt), ITU G.992.2 (G. lite), ITU G.994.1 (G. hs), ANSI T1.413 problem #2, ITU G.992.5 (ADSL2 +) Załącznik L, Up kanał stopa 0 ~ 1.

Dane produktu

Nazwa marki:
TRENSBATTER
Item:
ADSL2+ / ADSL /VDSL2 Tester
Language:
English

Wybór klienta

5616 Kabel do MA5616, DSLAM, euqipment ADSL, 3 M

€ 19.11

5616 Kabel do MA5616, DSLAM, euqipment ADSL, 3 M : 5616 Kabel do MA5616, DSLAM, euqipment ADSL, 5 M : 5616 Kabel do MA5616, DSLAM, euqipment ADSL, 10 M : 5616 Kabel do MA5616, DSLAM, euqipment ADSL, 20 M :       prosimy o kontakt w celu potwierdzenia stanie zanim zapłacisz.dzięki. GTGO 8 porty GPON OLT linii kart (z 8 klasa B + T / R SFP) dla C320 dolarów / szt Hisense LTE4302 MBC + EPONOLTPX20 + 1.25 G SFP Modułdolarów / szt ETGO 8 porty EPON OLT linii kart (z 8 SFP) dla C300 lub C320 dolarów / szt ZXA10 C320 obsługuje EPON, GPON10 GEPON, XGPON1, PON2 NG, P2 Pdolarów / szt      

QSFPTEK SFP QK-SFP-0301D Znacznie-mode 1.25g 850NM 550 m moduł światłowodowy 1.25G-850nm-550M-MM-SFP

€ 11.29

  1 sztuk QSFPTEK 1.25 G850nm550 MMMSFP Znacznie Tryb Transceiver QKSFP0301 D Cechy 1.25g SFP Transceiver (QKSFP0301 D)*Do 550 m odległość transmisji * Wsparcie Wielu Stopa 1.25 Gbps* 850nm FP i PIN odbiornik* SFI interfejs elektryczny* 2wire interfejs dla zintegrowany Cyfrowy Diagnostyczne monitorowania* SFP MSA pakiet ze złączem LC duplex* Hotplug* Bardzo low EMI i doskonała ochrona ESD* + 3.3 v zasilania* Pobór mocy mniej niż 1 w* Operacyjny przypadku temperatury : 0 ~ + 70 °C Zastosowania * Wysoka speed storage area networks * Komputer klaster crossconnect * Niestandardowe danych o dużej szybkości rur * LTE optyczny repeater aplikacjiuwaga : 1...

V4.2 Bezprzewodowy Obustronne Bezprzewodowy Dźwięk Telefonu komórkowego Inteligentny Mini Trójwymiarowy

29.81 -26 % € 22.00

Opis : Typ artykułu : Bezprzewodowe Słuchawki BluetoothKolor : Czarny / BiałyBluetooth wersja : CSR 4.2 + EDRUmowa pomoc : A2 DP1.3, HFP1.6, HSP1.2, AVRCP1.6, DI1.3Zakres stosowania : 30 ft przy użyciu zarówno earbuds; 45 ft przy użyciu jeden douszne.Częstotliwość : 2.4 ghzCzułość : 90d BmRedukcja szumów : CVC6.0Ładowania interfejs : USB microPełna czas Ładowania : około 1.5 godzinPlay / czas Połączenia : do 3 godzin przy użyciu zarówno earbuds; do 6 godzin, gdy za pomocą jednego douszneCzas czuwania : do 60 godzin przy użyciu zarówno earbuds; do 120 godzin, gdy za pomocą jednego douszneCzas czuwania : około 120 godzinWaga : 5g każdyWymiary : 0.8x0.6x0.6 calAkumulator box pojemność : 260 mah, wystarczające dla 4 x pełna opłata jeden douszneFit for i Phone / Samsung wszystkich Smartfonów z technologii BluetoothO pozycji : Pożegnać się z irytujące douszne kable z nowym Prawda Bezprzewodowa Bluetooth Earbuds, jednym z pierwszych Prawdziwe douszne do całkowicie przeciąć przewód dzięki akumulator litowo jonowych zbudowany w obudów...

Wysokiej jakości włókna światłowodowego striptizerka/podłużna otwarcie nóż/kabel z osłonką Slitter SI-01 dla FTTH

23.82 -8 % € 22.00

SI01 Online Podłużna cable cutter Typ produktu : SI01 Specyfikacja : 208*88*36 Mm Nadaje się do : 2 core288 Duża Zaloguj RdzeńKabel opancerzony Średnica kabla : 10mm25mm Zalety : nie Przerwania Budowa Cechy : Online Kabel,Regulowany blade Wysokość(Szybki,Dokładne) Zdjęcie produktu :  Wyślij Parę Zamienne ostrza 1...

1 Pairs SFP 1310Tx/1550R (1550Tx/1310Rx) 1.25G Moduł z DDM Sfp 40 km ER SFP

€ 43.42

BIDI SFP 1.25 G 1310 Tx / 1550 R (1550 Tx / 1310 Rx) 40 KM Transceiver CECHY PRODUKTU l do 1.25 Gb / s danych linki l lasera DFB nadajnik l PIN zdjęciadetektor l do 40 KM na 9 / 125 & micro; m SMF l Hotplug SFP ślad l BIDI LC / UPC typu plug interfejsu optycznego l Niskie straty mocy l Metalowa obudowa, do niższego EMI l zgodny z Ro HS i ołowiu l Pojedyncze + 3.3 V zasilacz l Zgodność z SFF8472 l Przypadku temperatura pracy handlowych : 0 ° C do + 70 ° C rozszerzone : 10 ° C do + 80 ° C przemysłowe : 40 ° C do + 85 ° C ZASTOSOWANIA l Przełącznik do Interfejsu Przełącznika l Gigabit Ethernet l Switched Płyta Montażowa Aplikacji l Router / Interfejs Serwera l Inne Linki Optyczne OPIS PRODUKTU Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivery są zgodne z Wielu Sourcing Small Form Factor Pluggable Umowy (MSA), transceiver składa się z czterech części : the LD kierowcy, wzmacniacz na ograniczenie, the DFB laser i PIN zdjęciadetektor...

Ruiyan RY3200 Kabel Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Tester Miernik Mocy Optycznej 20 mw

€ 29.07

Ruiyan RY3200 Kabel Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Tester Miernik Mocy Optycznej 20 mw RY3200 Ręczny miernik mocy optycznej jest kompaktowy i łatwy w użyciu instrument badania dla światłowodu sieci, które mogą być wykorzystywane do mocy optycznej bezwzględnych pomiarów, jak również dla strat względne pomiary w włókien optycznych...

Wysyłka do Meksyku przez DHL plc splitter rura stalowa bez złącze 50 sztuk 1x2 0.9mm 1 m i 50 sztuk 1x4 gołe włókno 1 m łącznie 100 sztuk

€ 325.75

Wysyłka do Meksyku przez DHL plc splitter rura stalowa bez złącze 50 sztuk 1x2 0.9mm 1 m i 50 sztuk 1x4 gołe włókno 1 m łącznie 100 sztuk Cechy Niskie straty wstawiania i niski PDL Wysokiej kanał liczy Wyjątkową niezawodność i stabilność O szerokości robocze długość fali Zastosowania FTTX Systemy LAN, WAN i metro sieci Analogowy / Cyfrowy pasywny sieciach optycznych CATV sieci Inne programy w włókien światłowodowych systemów Specifiation Parametry 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 Operacyjny Długości Fali (nm) 12601650 Włókna Typu G657 A1 lub klienta podano Straty wstawiania (d B) (P / S Klasy) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0 Straty Jednorodność (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 Polaryzacja Zależne Straty (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 Straty powrotu (d B) (P / S Klasy) 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 55 / 50 Directivity (d B) 55 55 55 55 55 55 Długość fali Zależne Straty (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 Stabilność temperatury (4085 C) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 Temperatura pracy (C) 4085 Temperatura przechowywania (C) 4085 Gołe włókno Wymiary (mm) 50 × 4x4 50 × 7 × 4 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 ABS Moduł Wymiary (mm) 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 120*80*18 140 × 115 × 18 Rura stalowa Wymiary (mm) 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6 Wkładka typu Wymiar (Mm) 130*100*25 130*100*50 130*100*102 130*100*206 Podano bez złącza...

10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet Konwerter mediów Jednomodowy Fiber Optic 2 RJ45 Portu i 1 SC port-1 pair

€ 44.86

Media Konwerter jest użyć do rozszerzenie istniejących Gigabit Ethernet sieci Łatwy realizacji i rozszerzenie 1000 BaseTX / FX sieci może być dalej pewność, z tym konwerter. Konwertera jest całkowicie przezroczysty po podłączeniu więc sieci wykonuje dokładnie sposób to zrobił przedtylko teraz, to pozwala coistnienie zarówno miedzi i włókna mediów. Główne Cechy : Zgodny ze STANDARDEM IEEE 802.3 10 baset standard, IEEE 802.3u, IEEE802.3d, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x Auto negocjacji funkcja pozwala UTP port do auto wybierz 10 m, 100 m lub 1000 m Port Ethernet obsługuje MDI / MDIX auto crossover Rozciąga odległości do 20 km (tryb pojedynczego włókna) Auto MDI / MDIX wsparcia na RJ45 port Wsparcie Full Duplex i Half Duplex StatLED dla Zasilania, FRL, 10 / 100, FRX i FDX łatwo network monitor stanu 1 Mbit RAM dla danych bufor Obsługuje jumbo rozmiar ramki 9 k bajtów Port optyczny : 1310nm jednomodowy Złącza : złącze SC Port Ethernet : Złącza : RJ45 Złącze Wskaźniki LED : FX : Światła na kiedy włókna prędkość jest 1000 Mbps, innego światła off TX : Światła na kiedy TP prędkość jest 1000 Mbps, innego światła off FDX : Światła na kiedy TP fullduplex tryb jest aktywny, światło off gdy TP halfduplex tryb jest aktywny PWR : Światła na kiedy DC power on, innego światła off Dane techniczne : Napięcie wyjściowe : DC 5 V1...

LODFIBER EX-XFP-10GE-BX23-40/EX-XFP-10GE-BX32-40 Ju-ni-za Netto-działa Kompatybilny para BiDi XFP 10g 40 km Transceiver

€ 141.27

EXXFP10 GEBX2340 / EXXFP10 GEBX3240 Juniper Networks Kompatybilny para Bi Di XFP 10g 40 km Transceiver Jedna para cenie.Numer części : EXXFP10 GEBX2340 / EXXFP10 GEBX3240 Kompatybilny : Juniper Networks Szybkość transmisji danych : 10g Długość fali : 1270nm / 1330nm Złącze : Pojedyncze LCTyp kabla : SMFReach Odległość : 40 km Zakres Temperatury pracy : 0 °C do 70 °CZastosowania : MSA Zgodny

Darmowa Przesyłka 10 sztuk/partia MINI-GBIC Światłowodowy SFP 1000BASE-LX SFP Transceiver moduły Kompatybilne dla CISCO glc-lh-sm

€ 114.68

 informacje o produkcie : Transceiver jest wysoka wydajność, oszczędne moduł, który jest zgodny z Podwójnym Optyka LC interfejsu odbiornika używa PIN odbiornik i nadajnik używa 1310 nm FP laserowe dla OC24 aplikacji,, standard AC połączeniu CML dla high speed sygnału i LVTTL sterowania i monitorowania sygnałów.zastosowania : · Metro / Dostęp Do Sieci· Gigabit Ethernet· 1×Fiber Kanału· inne Łącza Optycznego· kompatybilny z HP, ekstremalne, Cisco, Nortel, Alcatel aplikacji. cechy : · standardowy pakiet SFP.· Obudowa metalowa, doskonała EMI i EMC.· Duplex LC, Jednomodowy Transceiver· pojedyncze + 3.3 V Zasilacz· rozszerzony Zakres Pracy : 0 ° C do 70 ° C Przypadku Temperatury· FP laserowy 1310nm nadajnika do zastosowań LX· zgodny z NORMĄ IEC 608251 Klasa 1 / CDRHClass I Laserowe Oczu Bezpieczne· Zgodne Z Dyrektywą Ro HS Produkty Dostępne dane techniczne : Parametry elektryczne (TOP =5 do 70 ° C, VCC = 3.13 do 3.50 V)parametr Symbol Min.typowe Max.jednostka Napięcie zasilania Vcc3.133.303.50 VPobór Prądu Icc  300m APrąd rozruchowy Isurge  Icc + 30m Amaksymalna Moc Pmax  1.25 Wnadajnik Sekcja : impedancja wejścia różnicowego Rin90100110 WSingle ended wprowadzania danych huśtawka Vin0.2 1.1mvnadawania Wyłączyć Napięcie VDVcc1.3 Vccvnadawania Umożliwiają Napięcia WENVee Vee + 0.8vodbiornik Sekcja : Single ended wyjście danych huśtawka Vout, pp370 1000mvwyjście danych czas narastaniatr  150pswyjście danych spadek czastf  150ps LOS Winy Vlosfault Vcc0.5 Vcchostv LOS Normalne Vlos normęVee Vee + 0.5v Zasilanie Odrzucenia PSR100  m Vpp Parametry optycznenadajnik Sekcja : parametr Symbol Min.typowe Max.jednostkacentrum Długość Falic   nmwyjście Widmowa szerokośćRMSR30 2.7nmoptyczne Wzrost / Spadek Czastr / tf  160ns Moc Wyjściowa optycznydąsy0 + 5d Bm Stosunek wyginięciem E.R9.2 13d Boko Margines Max M24  %dyspersji Kary na Mocy 40 km   0.5d Bodbiornik Sekcja : parametr Symbol Min.typowe Max.jednostkaoptyczne Wejście Długość Falil1100 1600nmoptyczne Wejście Zasilania243odbiornik Odbicia17  d Bodbiornik Przeciążenia Pol  3d Bm Czułości RXSen  24d Bm RX_LOS Assert Poziom LOS A343129d Bm Poziom RX_LOS De assert LOS D323028d Bm RX_LOS Histerezy LOS H 22.

Biuletyny

Wszyscy nasi klienci wolą nie tracić najlepszych produktów i sprzedaży dla nich, i co to jest o tobie? Nie marnuj naszych najlepszych na kupowanie teraz.